Stojan na víno na 9 a 16 fliaš

Stojan na vínoStojan na víno na 9-16 fliaš je vyrobený z kvalitného dôsledne vybraného borovicového alebo smrekového masívu. Stojan je vyrábaný v troch variantoch a to stojan na 9, 12  a 16 fliaš o objeme 0,75 litra. Stojan je možné použíť aj pre fľaše o objeme 1,0 litra. Po dohode je možné vyrobiť stojany na mieru podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. V prípade potreby uskladnenia väčšieho počtu fliaš je možné spojovať.

Číst dál: Stojan na víno na 9 a 16 fliaš

Stojan na víno na 30 až 60 fliaš

Stojan na vínoStojan na víno na 30-60 fliaš je vyrobený z kvalitného dôsledne vybraného borovicového alebo smrekového masívu. Stojan je vyrábaný v troch variantoch a to stojan na 30, 54  a 60 fliaš o objeme 0,75 litra. Stojan je možné použíť aj pre fľaše o objeme 1,0 litra. Po dohode je možné vyrobiť stojany na mieru podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. V prípade potreby uskladnenia väčšieho počtu fliaš je možné spojovať.

Číst dál: Stojan na víno na 30 až 60 fliaš

Regály na víno

regál na vínoNa časté otázky a priania zákazníkov reagujeme zaradením ďalšieho typu stojanu na víno v našom výrobnom programe. Jedná sa o drevený regál na víno na 8-60 fliaš. Regál je vyrobený z kvalitného dôsledne vybraného borovicového alebo smrekového masívu. Jedná sa o ekonomickejšiu variantu uskladnenia vína, predovšetkým je tento regál na víno vhodný k uskladneniu do skladov a vínnych pivníc. Regál na víno je možné použiť na ľubovoľné fľaše akéhokoľvek objemu. Po dohode je možné regál vyrobiť na mieru podľa individuálnych požiadaviek zákazníka

Číst dál: Regály na víno

Stojan na víno "Komoda"

Stojan na víno KomodaStojan na víno "Komoda" na 8 - 18 fliaš je vyrobený z kvalitného dôsledne vyberaného borovicového alebo smrekového masívu. Stojan je vyrábaný v dvoch variantách a to na 8 fliaš a stojan na 18 fliaš s objemom 0,75L. Stojan nieje možné použiť na fľaše s objemom 1,0L.

Číst dál: Stojan na víno "Komoda"

Stojan doporučuje

Copyright © 2019 Stojany na víno. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.